Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Jojo, pokouším se pochlubit novým, vánočním avatarem Rainbowlaugh
Co vy na něj?
Odpovědět
Derpy s vanocni cepici to je pekny, akorat ten text, jak ma cerveny shading, tak to je k neprecteni Derpyderp1
Xmas Muffffiiiiiinss! (asi si z toho zajdu do Costa coffee.. tam maj ty velke, cokoladove mufiny s obrimy kousky cokolady co se rozpliiiiva na jazyku mmmmh)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Žlutý drak, koukající do dáli a žeroucí jahodu s podivným cutiemarkem na krku... Do teď netuším, co si o tom obrázku myslet, ale rozhodně mi připadá zajímavý. Osobně mám pocit, že je z nějaké fanfikce, má vlastní jméno a historii - jen netuším jakou. Případně to je vlastní tvorba? Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Epicky vypadající Twilight... 10....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Nejlepší je stejně Dumbass Rainbowlaugh Opět.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(05.12.2012, 15:00)Corwin Napsal(a): Žlutý drak, koukající do dáli a žeroucí jahodu s podivným cutiemarkem na krku... Do teď netuším, co si o tom obrázku myslet, ale rozhodně mi připadá zajímavý. Osobně mám pocit, že je z nějaké fanfikce, má vlastní jméno a historii - jen netuším jakou. Případně to je vlastní tvorba? Pinkiesmile

Malovat jak rucne, tak digitalne neumim, pouze uprava fotografii typu HDR a efekty v PS CS5cce a malovat poniky v ramci blindbagu Rainbowlaugh
Proto si na veskere sve avatary atd dela Commissions na DevArtu pac nekteri ti umelci to potrebuji tak proc jim nepomoci Twilightsmile

Muj Avatar pochazi z tohoto obrazku ktery jsem si nechal od Scaleeth udelat digitos.
[Obrázek: The_Valley_by_Scaleeth.png]
Source: DevArt Scaleeth

"Cutie mark" - to je magicka Runa, kterou jsem si vlastnorucne vytvoril (omg I KAN USE PHUTUSHUP!).
A neni to jahoda! Je to cervena ruze - i kdyz nekdy si nechavam malovat i bilou Twilightblush
The Golden Dragon's Garden
The Golden Dragon's Sunset - ruze je mene videt ale je v "tlape".
Aktualni: Golden Dragon's gone raving!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Because Vanellope is the best....
Fluttershy dobra, 8/10. Dva body dolu za motiv, nemam rad vanoce.
Odpovědět
Cuta avatar!! Síce neviem z akého filmu alebo z čoho.. ale je to cute!! 10/10
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
to je přece Vanellope von Schweetz Pinkiehappy
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
+1 Rainbowwild hlavni postava filmu Raubir Ralf
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)