Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
Na tu úvodku jsem koukala snad půl hodinyRainbowlaugh
je neskutečně nádherná, Luniny oči jsou překrásné, její galaktická hříva mě naprosto okouzlila.
Každá v obrázku má jinou osobnost, prostě náááááááh bože můj proč je to tak úžasné!
Obě nemají korunky nic co by je ukazovalo jako princezny, ale jsou tam hlavně jako sestry, já bych už zas slintala duhu a klanila se. Jako promiň Baty ale tento obrázek mě neskutečně dostal, snad mi povolíš, že si ho vytisknu na zeď, ráda bych se koukla ráno na pravou stranu, a večer při zhasínání lampičky na levou stranu.
*jde slintat do kouta, kde má připravenej kyblíček na sliny*
Odpovědět
Jasně obrázek je free for use Twilightsmile
Jo přesně šlo mi o to je zachytit jako sestry ne jako princezny !
děkuji Twilightsmile
Červenám´se Rainbowlaugh
.
Odpovědět
Abych se teď styděla za svoje obrázky do sborníku Pinkiehappy Máš to moc hezký Twilightsmile
Odpovědět
Chtěl bych se zeptat Bronies .... Byl by zájem o placku(magnet, přívešek na klíče) s mým motivem. ?
Například Derpy (či jiný oblíbený charakter ?)
Twilightsmile



Napadlo mě ře bych mohl udělat Desing Libuše - českého maskota.
.
Odpovědět
Do Libuše určitě jdi! U té zvlášť platí že čím víc, tím líp!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Když jsem si poprvé otevřel sborník a uviděl úvodní obrázek, tak mi to úplně vzalo dech. Krásná práce. Víc by se mi teda líbilo, kdyby titul byl napsanej ručně. Takhle tam tak trochu nepatří. No, to samý mi přišlo i u mojí stránky měsíce.

Na Libuši jsem zvědavej, taky na jedný pracuju :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
@Baterka @Iluzon: Prosim zadne R34 ci Gore ale jen slusne veci. Design Libusse jako samotne je uz zalicencovany prave na ochranu proti takovym hruzam Twilightsmile (Chudak Canni..)

Ohledne prodeje - prodej jen na 100% charitativni ucely ci po domluve s lidma ze sdruzeni - diky za pochopeni a sorry ze to zni tak pruderne ale uz se do toho vrazilo stovky hodin usili a prace..
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Jak kdyby Baterka někdy dělal gore nebo r34 Rainbowlaugh

Co se placek/magnetek týče, tak je to super nápad, určitě by se zájemci našli. V tvém případě bych ale šla do něčeho shiny/colorful/cryzy, aby vynikl tvůj styl.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
díky Lidé Pinkiesmile
Melgarh ? Licencovaný ? tell me more please. (Jaká license ? )
Já to myslel opravdu friendly - nechtěl bych na něčem takovém vydělávat spíš se dostat do podvědomí bronies.
Já opravdu nekreslím Nsfw,Gore stuff. Twilightsmile

Co se tohodle týče byla to práce s vodovkami
.
Odpovědět
Máš velmi osobitý a okouzlující styl, i když já si teda osobně pořád nějak nemůžu zvyknout na ty čumáky - ty na mě působí až příliš lidsky. Pinkiesmile To je ale můj problém, jinak tvoje kresby patří k tomu nejlepšímu přinejmenším tady na foru.

Konkrétně u titulky sborníku jsou zvláště mňamózní ty oči, ve kterých se prostě ztrácím, a to mám hrozně rád. Až budu mít čas, budu si muset projít celé tvoje osmdesátistránkové vlákno. Pinkiesmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)