Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
Chtěl jsi to tady, máš to mít- to logo vypadá nepěkně. Libuše se asi nechala unést chutí čokolády či co... Rainbowlaugh

Mimochodem, Draim jen říkal pravdu, jen si říkám, jestli by se to označení nehodilo spíš k tobě
Odpovědět
Ah díky, konečně jeden z vás využil tohle vlákno !
HURÁ !

Tak Libuška je trošku oplácaná , mě se tak líbí, takhle mi ty poně lezou s pod tužky. asi tak dva roky..  

O Draim-movi ? se tu nehodám s tebou hádat. A HLAVNĚ  to není to pravda co zde píšeš , stačí když použiješ  myšu a koukneš se na mé příspěvky v tomhle vlákně, což  si neudělal  (ani on ) a papouškuješ  jeho text.  

Názor je názor a já ti ho neberu logo se ti nelíbí ok , jen mě HODNĚ  S*RE co jste tam zplodili za nesmysl  - upřímně, napsat ti do tvorby nijak nepomůže, jelikož ten příspěvek budeš buĎ naprosto ignorovat nebo odpovíš podivností plnou smajlíků -co je to za krávovinu ?!
Narozdíl od vás jsem si vždycky tady tvorbu prohlížel a obdivoval, radil, povzbuzoval aby lidi tvořili dál... mě není 14  abych tady střílel  smajlíky jinejm  do tvory jak to mají žůžo a jak je to krásný.
Příspěvky neignoruji, naopak mě VŮBEC POTEŠÍ ŽE SEM CELKOVĚ DO TVORBY NĚKDO NAPÍŠE NĚCO KONSTRUKTIVNÍHO.
takže tak.

ps:     ;)
.
Odpovědět
Viz příspěvky v Připomínkách a návrzích k obsahu Bronies.cz

Seriously WTF? A to WTF není určené nynějšímu logu, ale reakcím některých lidí, kterými jsem se ze začátku bavila (a tím myslím výbuchy smíchu až k desítkám minut,) ale už mě to pomalu přestává bavit.
Je rozdíl mezi kritikou a pozérstvím, fakt nevím, co vám vadí. Je sice pravda, že vlivem některých křivek vypadá Libby trošku při těle, NO A CO? To se vám nikomu neudělá druhá brada, když dáte hlavu dolů? Fakt si připadám jako kdyby se tu otevřela žíla nenávisti proti tlustším, která tiše bublala pod povrchem. K tomu na tom logu ani není tlustá. Vypadá pozitivně cuddly a osobně jsem nadšená, že mohu našeho maskota vidět v různých stylech různých autorů, so do it people, draw her like one of your french girls. Když máte s tímto logem problém, udělejte něco lepšího sami.
S láskou
Autorka Libuše.
XOXO

(Btw: a že Baterka reaguje ve smajlících? Lel, kdyby to byla normální kritika nebo připomínky, tak by se i dalo reagovat nějak jinak.  Twilightsmile Takhle se mu vůbec, ale vůbec nedivím.)

UPDATE: OH, koukám, že jsem byla předběhnuta. Rainbowlaugh

Odpovědět
Že nestřílíš smajlìky? Je vtipné, že přesně to si udělal

A na tvou tvorbu jsem se díval. Musím uznat, že pěkné. Ale mě jde o to, že v jeden moment kritizuješ druhé a pak příjdeš.... s tímhle
Odpovědět
Pravda je, že mě ze začátku nepřišlo, že by byla sádelnatá, protože Baterka dělá buclíky docela dlouho. Co mi ale neskutečně trhá oči, je to obočí. Z nějakého důvodu tam asi byla snaha udělat tu postavu nějakým způsobem komiksovou, což ale znamená, že by teoreticky mělo prosvítat skrz vlasy? Je vizuálně oddělené od obličeje, takřka nesedí, kde má, a je navíc strašně krátké. Je mi jasné, že se asi nesnažíš (Baterko) konkurovat Atrylovi, ale chtělo by to trochu sex appealu (takže užší a delší). Koneckonců, pokud jsi se snažil o realistické obočí, to má nějakou přirozenou délku a přecejenom není na světě mnoho těch, co mají talent svraštit obočí do poloviční délky a postavit ho chlupem nahoru.
Jako druhou poznámku bych vložil, že mi chvilku trvalo přijít na to, že drží v ruce/kopytě mikrofon. Ten výraz soustředění se ti povedl tak, že vypadá, jako by ji bolelo kopyto. Zvlášť, když má ty slzy v očích, je zatáhnutá s hlavou v obranné pozici (Proto vypadá víc při těle, což byl asi záměr. Schválně si zkuste udělat to samé, co postava na obrázku, a druhou bradu vám garantuji.) a chrání si obličej. Jestli ti můžu doporučit, polož si hlavu na prsa (na svoje) a zkus otevřít pusu a solmizovat. Určitě zjistíš, že se ti fakt blbě zpívá.
Jo a čumák mi přijde moc malej, ale to asi bude záležitost vkusu. Ale je vidět, že je to Pražanda, když má pršinos Rainbowwild.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
K obočí, ano poměrně jej stylizuji jako malé housenky, tak nějak se mi to líbí, cca jako bindi - tečky krátké.
K sexepílu:  já nevim člověče  já spíš poníky vidím jako cute cudly, takový ten anthro sexepíl se mi u nich moc nelíbí.
to je má osobní preference, a díky za tip na toho umělce !
Mikrofon sem měl udělat asi větší,ale přestavoval jsme si ho ja ho Libu drží v kopytu.. no a tohle mi vyšlo z ruky..

a ano je to pozice,  poníci taky nevypadají  furt stejně- hýbou se natahují, jako my.
Libu má být v takovém tom  Ella Fitzgerald  modu jak to karaoke prožívá.
.
Odpovědět
Já nebudu moc konstruktivní, ale taky něco vyblinkám (i se smajlíkama Twilightsmile ).

Mně se Baterkova tvorba líbí, a i když tohle logo možná není vrchol jeho umělecké kariéry, stále je to výrazný nadprůměr. Negativní reakce možná přišly spíše z toho důvodu, že si Baterka v minulosti dovolil kritizovat tvorbu jiných uživatelů. Zastávám ale názor, že ona kritika byla vždy myšlena konstruktivně a jejím cílem bylo autora nasměrovat k lepším výsledkům, a nikoliv ho shodit. Takže argument "kritizuješ druhé a pak přijdeš s tímhle" mi nepřijde na místě. Ajsmug

A co se týká oněch kyprých křivek; navrhuji jako formu protestu na příští logo záměrně vyfiknout postavu XXL rozměrů. Pinkiesmile

A na závěr slíbení smajlíci. Pinkiesmile Twilightsmile Ajsmug Rainbowlaugh
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Jinak díky za motivaci tvořit pro tuhle skupinu lidí, žádná další loga už od mé osoby nikdy nebudou. :)
.
Odpovědět
Baterko, víš, co to znamená? Pinkiesmile Že už se řadíš mezi velké a kvalitní umělce - protože ti vždycky dostávají nějaké malé procento negativních reakcí (schválně si někdy poslechni, jak Bernstein kritizuje Beethovena Rainbowlaugh ). Jejich kritika samozřejmě bývá neopodstatněná, stejně jako v tomto případě. Většina z nás tvou tvorbu miluje a obdivuje, a bylo nefér vůči nám a především vůči tobě, aby ses nechal znechutit hrstkou kafrálků.

Já se každopádně budu těšit na další kresby, ať už to bude logo či cokoliv jiného.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Nakonec proč by Libuše nemohla bejt macatá i oficiálně. I v seriálu se vyskytujou čim dál tim víc poníci s různou postavou a přitom všechny ostatní cony maj pro maskoty úplně stejněj základ. Můžem bejt první kdo se odliší. Navít budou vánoce, tak je taková rychlá změna i pochopitelná :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)