Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2014 - Con, ne sraz!
Čím víc to tu spamíte bezpředmětnejma blbostma mimo téma, tím spíš vás předseda bůh vyškrtne ze seznamu (hint hint Ajsmug )
Odpovědět
Yay děkuji Jamisi Twilightsmile pro mne je také velikou ctí nazývat tě kamarádem Twilightsmile
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Napadla mě taková menší otázka týkající se stravování (pokud ji už někdo položil a zodpověděl, omlouvám se) přímo v prostorách. Bude tam nějaký ten Bufet, kantýna či přímo restaurace? Dík moc

Odesláno pomocí Spika
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
@Divočák: jop - přímo na místě bude bufet s nápoji a stánek Sugarcube corner s věcmi k zakousnutí Pinkiesmile konkrétní složení pitiva a jídla ještě dojednáváme.

Restaurace jsou přímo naproti KD Krakov v nejvyšším patře obchodního centra (cca minuta chůze od dveří ke dveřím) - na výběr je z několika variant.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Proky a Divočák: Pánové, zkuste před každým svým postem aspoň minutu hledat! Píšete naprosté zbytečnosti nebo se ptáte na známé věci a zasír...zanášíte vlákna balastem. Přestaňte s tím. Sice jsme si vás už povětšinou naházeli do ignore listů, ale i tak. Kdo se v tom má hrabat!

P.S. Jestli máte pocit že vám další hvězdička za příspěvky přidá na autoritě, jste na omylu. Už teď si vás pamatujeme. Bohužel spíše v negativním světle... Unsuresweetie

[Obrázek: 100-antiviry-skica-REJECTED.jpg]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Tak jo, příště začnu znovu používat google a už se nebudu ptát.
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Ja bych se chtela zeptat na jednu vec. Nedavno jsme se spoluzakem probirali otazku deti na takovychto conech. Rad by se prijel podivat i s manzelkou a dvouletym synem.
Jak je to se vstupnym pro takto male deti?

Jestli je to i na strankach, tak se omlouvam, ty jsem moc nestudovala. Ale slibila jsem ze se radeji zeptam Twilightsmile
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Citace z webu conu:

Děti mladší 12 let mají vstup zdarma. Prosím zaškrtněte při objednávání lístku tlačítko mladšího doprovodu a pošlete email na info@czskbronies.cz ohledně počtu (v rámci rozumného využití - Požární a bezpečnostní vyhlášky musí být dodrženy).
Odpovědět
Ah, diky. To jsem opravdu prehledla Facehoof
Priste si dam vetsi pozor.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Čas LARPu nadešel! Díky našemu nebojácnému LARP-orgovi máme pro vás připraveny informace a detaily ohledně pátečního LARPu. Najdete tam odpovědi na vaše otázky ohledně události samotné a Prahy. Ještě připomínám že LARP začíná v dopoledních hodinách v pátek.



LARP is the word! Thanks to our dedicated LARP person, the section regarding the Friday's LARP event is now live at Czequestria webpage - Check it out for more details on this special occasion and don't forget to plan your accomodation and travel accordingly!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)