Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debata o nekonečnosti vesmíru
Ach ano... dalším důkazem nejspíš bude fakt, že např. Fibonacciho sekvenci lze nalézt v listech na stoncích, kůře ananasu a dokonce i semenech slunečnice Rainbowlaugh jsem zvědav, jak si tahle teorie poradí s Occamovou břitvou.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
no....my jako lide take tvorime ruzne simulace...takze occamovou britvou proc by totez nemohla kdysi ucinit nejaka vysoce vyspela civilizace? Pinkiesmile tez by se tim elegantne odbouraly vsechny ty veci s Bohem atd.... Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
A co taková teorie superstrun? Rainbowlaugh
Moc zase o ní nevím, ale co vím je to, že by nám to přiblížilo (z matematického pohledu) snad všechno. Třesk, černé díry...

Odesláno z mého GT-I9301I
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
...those black holes...

http://zahranicni.ihned.cz/c1-65276120-s...orii-vseho
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Jaké máme štěstí, a přitom jakou smůlu:

DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
na orbite je rusno Pinkiesmile
http://technet.idnes.cz/u-mezinarodni-ve...vesmir_mla
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Že bychom si připsali další potencionálně obyvatelný svět s tekutou vodou?

http://www.astro.cz/clanky/slunecni-sous...bjevu.html
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Citace:potencionálně obyvatelný

Hodně potencionálně, je tam asi docela kosa Pinkiehappy
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Tak nemusíme myslet jen sebestředně na humaniodní formy života chodící po povrchu a dýchající kyslík. Takové velryby plavající u břehů Antarktidy by měly na teplotu vody poněkud jiný názor Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(27.07.2016, 09:03)Fun1k Napsal(a):
Citace:potencionálně obyvatelný

Hodně potencionálně, je tam asi docela kosa  Pinkiehappy

Tak při těhle parametrech nikdo nečeká, že bychom tam našli civilizaci, nebo život podobný lidskému Twilightsmile on i objev bakterií na jiných vesmírných tělesech by byl obrovský skok.

Jinak co se týče exoplanet a jejich zkoumání, tak na Festivalu Fantazie jsou každý rok velmi zajímavé přednášky na tahle témata přímo od lidí, kteří se tím profesionálně zabývají.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)