Hodnocení tématu:
  • 26 Hlas(ů) - 4.19 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nekonečná čísla
Trochu francouzské šílenosti pod jménem Irisbus Citehnis. Derpytongue2
[Obrázek: 405a.jpg]

(02.01.2013, 17:13)pidi Napsal(a): Bouri, raději 843 (elektrický přenos výkonu)
Ty taky dopravák? Na tu 842 jsem si vzpomněl jenom proto, že poblíž nás zrovna jezdí a já radši prototypy (modernizované verze už jsou moc ohrané a ztrácí na klasice, kór v těch novejch modrejch barvách ČD). Jinak se tu mihne spíš už jen 854 (modernizovaná 850). Možná sem zajíždí i ta 843, ale na přejezdu se v autě jako řidič nemůžu moc rozhlížet (směrem na nádraží), i když tam stojí.
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
[Obrázek: sp3873.jpg]
Citace:Ty taky dopravák?
Já drážní (ex) fracek, student, admin, programátor, embeďák, elektrikář, výtahář, závozník, klavírista, kytarista, basák, školitel, obchoďák, nákupčí... ...prostě... ...you've got to do what you've got to do...

A srdcem blank flank...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Canada - Vancouver, 3874 viz. americká RZ, ne ta anglická.
[Obrázek: Vancouver_Pink_Bus_Tours_Routemaster_bus...l_2011.jpg]

(02.01.2013, 18:48)pidi Napsal(a):
Citace:Ty taky dopravák?
Já drážní (ex) fracek, student, admin, programátor, embeďák, elektrikář, výtahář, závozník, klavírista, kytarista, basák, školitel, obchoďák, nákupčí... ...prostě... ...you've got to do what you've got to do...

A srdcem blank flank...
Jo tak, já jen že se ve vlacích taky tak trochu vyznáš, když tu jmenuješ rozdíly řad. Twilightsmile
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
[Obrázek: sk_3875-1.jpg]

No jo, já občas i kazím vzduch fotografům na želpage... ...a na jedné Regionově mám místo hlášení "Vlak zastavil z důvodu střetu na železničním přejezdu" nahráno Highway to Hell... Pinkiehappy ...holt IS běží na linuxu...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Ohio
[Obrázek: dsr3876.jpg]

(02.01.2013, 19:02)pidi Napsal(a): No jo, já občas i kazím vzduch fotografům na želpage... ...a na jedné Regionově mám místo hlášení "Vlak zastavil z důvodu střetu na železničním přejezdu" nahráno Highway to Hell... Pinkiehappy ...holt IS běží na linuxu...
Na želpage sem moc nechodil, ale vím, že existuje...
Tak to bych nečekal, že poběží na Linuxu (vím že autobusí kastle Irisbus Citehnis používaj myslimže Bluetooth, ale to je asi líp zabezpečený), chtělo by to tam nahrát i jiný hlášení. Takhle jsem dělal hlášení "*ding* zastávka Krematorium, konečná stanice, prosíme cestující, aby vystoupili, nashledanou!", ale nikdy sem se nedostal do busu se správným obsazením, aby to vyznělo komicky. Rainbowkiss
Odpovědět
3877 - Rusko nět Unsuresweetie
[Obrázek: mbta3877astopedited.jpg]

Doprava:
(02.01.2013, 16:40)Bouri Napsal(a): Je to sice nostalgie, ale i tak je mám rád, ve své době byly skoro nejlepší, co mohlo po neelektrifikované dráze jezdit (tehdy jako rychlíky Brno-Praha).

No právě že to je na tom to nejlepší, já mam rád věci, který už maj něco za sebou a něco pamatujou, než nějakou novou studenou krabici, na který neni nic hezkýho... (třeba ešusy - 471, kvůli kterejm do menších měst kolem Prahy jezdím výhradně vlakama R a vejš, možná ještě do Benešova a do Roztok jezdí 451/452, ale nevím Twilightoops)

(02.01.2013, 18:06)Bouri Napsal(a):
(02.01.2013, 17:13)pidi Napsal(a): Bouri, raději 843 (elektrický přenos výkonu)
Ty taky dopravák? Na tu 842 jsem si vzpomněl jenom proto, že poblíž nás zrovna jezdí a já radši prototypy (modernizované verze už jsou moc ohrané a ztrácí na klasice, kór v těch novejch modrejch barvách ČD). Jinak se tu mihne spíš už jen 854 (modernizovaná 850). Možná sem zajíždí i ta 843, ale na přejezdu se v autě jako řidič nemůžu moc rozhlížet (směrem na nádraží), i když tam stojí.

Teda nás dopraváků tu ale je Flutterryay, ale vidím, že oproti vám teda nejsem nic, aspoň co se týče znalostí vlaků... Twilightblush (jsem hlavně přes busy, ale přes technický detaily ne)
Jo, všudypřítomná modrá alias najbrt je zlo, ale poslední dobou už se to zlepšuje, nejnovější verze najbrta na lokomotivách už vypadá slušně Twilightsmile, na rozdíl od tý starší Pinkiesick, interiéry už taky zlepšili. Ajsmug
A ještě tě musím opravit, 854 neni modernizovaná 850, ale 852 a 853. Ajsmug
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
[Obrázek: 42303.jpg]

Tak a DOST bylo autobusů a šalin...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Hm, pěkný Karosy, to už tu dlouho nebylo.
Tohle není šalina, ale tramvaj Rainbowlaugh (3879)
[Obrázek: 180679.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
[Obrázek: HI3840-0_400.jpg]
Tails: To máš taky jedinou kliku! Raritywink
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
pidi: 3880 nebo 3840? Rainbowhuh

[Obrázek: pictures%5C2020%5CNREX%203881-01.JPG]

Doprava:
(02.01.2013, 21:01)Tails Napsal(a): A ještě tě musím opravit, 854 neni modernizovaná 850, ale 852 a 853. Ajsmug
Tak já to bral z historie od "prvopočátku" řady, za chvilu bude třeba 855 a to bude modernizovaná 854, kerá měla prvopočátek v 850. Twilightsmile
Ta 852 mi s touhle stranou čenichu připomíná méně slavnou 860:
[Obrázek: 040431.jpg]
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)