Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Azu: Jaké napřìklad?
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Souhlasím s tím, co postnul Darm. Podle mě nemá smysl se zabývat hatery a lidmi, co tohle prostě nechápou a nikdy nepochopí. Je ztráta času někomu něco vysvětlovat. Nikde jinde jsem nepoznala lidi, pro které přátelství opravdu znamená to, co tohle slovo vystihuje, popisuje, lidi, kteří berou podstatu slova přátelství vážně. "Friendship is Magic", o tom to je.
Odpovědět
Vždyť přátelství je jediné co máme Twilightsmile , nepočítám-li magii Twilightsmile
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
A tak taky máme lásku a další věci Twilightblush

Každopádně lidi co mají s námi problém - neřešit.
Odpovědět
Podle mě na ponifikování není nic špatného. Pokuď si někdo ponifikuje svoje osobní věci a nebo zájmy nemůžete mu to mít za zlý. Tady spíše jde o tu prezentaci, když to někdo dá na mlp stránku tak to je v pohodě, horší je když se to objeví někde jinde a ve větším množství
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
No, ono se tomu neda vyhnout casto ani normalne. Nechas neco hledat na google v obrazcich a vyskoci na tebe ponici. Chapu ze to muze nekoho stvat.
Odpovědět
Já osobně si myslím, že v googlu při zápisu slova Twilight má vypadnout něco fialovýho. Kdo by chtěl, aby mu vypadnuly odkazy na film pro třináctiletý holky?

EDIT: Eh sory... teď jsem to zkusil. Ne, nezkoušejte to...
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Na ilustraci toho, co psal Darm si dovolím parafrázovat starý vtip o Leninovi.

"Hledám v Googlu - poníci. Otevřu Deviant Art - poníci. Pustím si Youtube - poníci. Otevřu Rouming - poníci. Mám doma konzervu a bojím se jí otevřít."
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
pokud je ta konzerva z Lidlu....
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Mám takové rodiče.... pořád říkali, že když koukám na poníky tak jsem hned gay... já se jim snažím vysvětlit, že nejsem jediný kdo se na to kouká a už vůbec, že na to koukají kluci, že NEJSEM gay... Flutterrage ...máma mi pak uvěřila (lépe řečeno dala pokoj) Rainbowkiss
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)