Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srazy v Hradci Králové
Jelikož se blíží Warcraft filmu v kinech a já na něj jdu řekl jsem si že bych mohl napsat sem do vlákna pokud by někdo šel taky. Jdu v pátek na 3D promítání v 18:20, jsem v řadě E na sedadle číslo 13. Pokud by někdo šel, napište mi PM zde na fóru.
Odpovědět
Wait, what? V Cinestaru film sice dávají, ale v pátek začíná v 18:50 jenom 2D verze. V Centrálu ten den taky dávají, ale nikoli 3D, a v Širáku jenom ve čtvrtek. Píšeš o konkrétním místě v sále, tak předpokládám, že máš na mysli Cinestar, ale ten čas moc nesedí. Na film jít neplánuju, ale pokud by někdo další odsud chtěl, tak by se hodilo upřesnit Rainbowlaugh
Meow?
Odpovědět
Moje chyba, napsal jsem špatný čas. Už je to upraveno. Twilightsmile
Odpovědět
Zdravím, jelikož 6.srpna budu v Hradci jelikož bude mít koncert Marpo, tak jsem se rozhodl udělat před koncertem sraz. Sraz by tedy byl 6.8, zde je přihlašovací formulář na sraz. Pokud by někdo věděl o nějaké jiné kavárně která je nekuřácká prosím napište to do připomínek. Twilightsmile Pokud se na něco chcete zeptat, napište do PM pokusím se co nejdřív odpovědět.
Odpovědět
Od kdy je ten koncert, resp. od kdy do kdy je sraz?

UPDATE: Tak sraz bude cca. po obědě odpoledne.. konec dle dohody.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Pokusim se dorazit ale nevim jakou mi daji v praci na ten den směnu

Odesláno z mého LG-D605 pomocí Tapatalk
Odpovědět
Tak jak koukám na přihlášku tak to nikdo nemá čas? Přihlášený je jen Helke který neví jestli dorazí a poté někdo se jménem ipo25214 a také bych se tímto chtěl zeptat kdo to je, jelikož ho jinak nepočítám a vypadá to na to že se sraz konat nebude...
Odpovědět
Já s tím zatím počítám předběžně.. Tuto sobotu mákám, ale tu příští, kdy je sraz, doma nikdo nebude, nemám nic v plánu, takže by se mi to hodilo přijet.. zatím jsem se ale nepřihlásil, protože to vím jen na 90%..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Abych něco ještě napsal ke srazu: Přihlášku zatím vyplnil jen Helke a jannovy0 a ti neví jestli vlastně dorazí, poté zde je Martin který také neví jestli dorazí... A teď se přidávám i já, nevím zda na sraz dorazím jelikož dneska odpoledne jedu do pátka/soboty se strejdou kamionem a nevím jak na tom budu. Pokud bych dorazil ještě v pátek snad bych ještě dorazil, pokud bych dorazil v sobotu tak buď bych přišel na sraz později nebo bych nedošel vůbec. Pokusím se během týdne ozvat co a jak.
Odpovědět
Já se bohužel srazu nezúčastním, protože budu mimo Hradec. Ale sraz ve dvou lidech je taky sraz a byla by škoda jej rušit kvůli tomu, že se nepřihlásilo lidí víc. Prostě se někde sejděte a je to, nějaké přihlášky bych ani neřešil Pinkiesmile
Meow?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)