Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Funkční zmizení loga:

Kód:
#logo div.wrapper a img {
   height: 0;
}

Teď už je jen potřeba na tento plugin upozorňovat všechny nováčky a náhodné návštěvníky, aby náhodou nepřišli k újmě AJ lie
Odpovědět
(10.07.2016, 19:51)Dex Napsal(a): Takže... what exactly is wrong here? Pinkiesmile

Očividně byl wrong ten člověk, co vedle tebe seděl...
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Proč se tu vlastně hádáte ?
Vždyť to jde zablokovat v prohlížeči.
.
Odpovědět
Něbo změnit vzhled fora na default, bez žádnýho blokování v prohlížeči, přepisování stylů a podobnejch zbytečností
Odpovědět
(10.07.2016, 19:26)Bouri Napsal(a): Promiň, ale běžně při updatu loga nebyl žádnej problém. Od doby, co sem používal plugin, tak se to stalo jen jednou, řešil jsem to a dostal omluvu, že se logo nahrávalo na fórum jiným než běžným způsobem. Dostal jsem omluvu! Pak se to opravilo a šlo to dál v běžných kolejích bez jakýchkoli problémů a úprav.
Nevím, kdo to nahrával (nezajímá mě to), ale asi to taky nedělal jako běžný update loga a rozbil to. Facehoof

Obecný filtr img[src="https://bronies.cz/Stranka-logo"] je dostatečně silný filtr pro určení loga, aby to nefiltrovalo víc věcí, proto jsem ho použil.
Zkusil jsem to upravit podle tvého návodu a nefungovalo to.

Změna byla provedena přesně tak, jak se v MyBB normálně dělá:
[Obrázek: NWse1qD.png]

To, že máme systém, který to částečně automatizuje, je vedlejší, se stránkou nebylo děláno nic nestandardního. Systém pro změny napsal Flaiming a já jsem s ním nikdy nedělal, navíc jsem byl na horách a opravdu jsem neměl chuť hrabat se v PHP. Počítat s neměnnou adresou obrázků je prostě blbost. Neřeknu, kdyby to nešlo dělat jinak, ale logo je v divu, který má ID (které se nezměnilo btw). Třeba Dawnův plugin funguje správně, jeho uživatelé si změny ani nevšimli...
Meow?
Odpovědět
Jak tady několik jedinců píše, že se musíme prezentovat veřejnosti- omlouvám se, ale ať je logo jakkoli kràsné, v celkové prezentaci to bude vlastně jedno, přeci jen je tam furt ponìk Rainbowlaugh

Mám snad jen jedinou výhradu- prohodil bych Froldu víceméné s kýmkoli jiným, ale to je jen můj názor.
Odpovědět
Batygame: Tady šlo o tu pointu v Kanceláři Frolík, ne o tom, kdo si tam zaslouží být víc.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Mě nejde o privilegium pozici v popředí, spíše o tom, kam se díváš Rainbowlaugh
EDIT: Ops, při zoomu vidím, že koukáš před sebe Facehoof
Odpovědět
(10.07.2016, 14:06)Azuliana Napsal(a):
(10.07.2016, 13:53)Melgarh Napsal(a): Venku je pekne a vy se hadate na intrrnetovem foru o tom, ze nekdo investoval par mesicu vlastniho zivota do tvorby zabavy pro ostatni?

Stydte se.

Celý víkend jsem strávila prací na ostravském Festivalu v ulicích a ještě stihla jít v noci do práce, takže jsem ráda, že si můžu odpočinout.

Jediný, ci vidím je D'Artagnanův butthurt...

A teď si jdu namazat ten spálený ksicht.

Mě by zase zajímalo, co dobrého vidíš na - Já s tím nesouhlasím a to znamená, že oni to mají špatně.

Melova hláška nebyla o tom, že lidi nedokáží trávit svůj čas (například já dneska hrál 12
hodin třetí mass effect a i když to byl jednotvárný den, jsem spokojený), tady šlo o to, že "někteří" nemají co dělat.


ad ostatní: Není špatné na tom vyjádřit, že se vám něco nelíbí, ale jak už bylo stokrát řečeno a jak si stále určití lidé neuvědomují (tím teď nechci generalizovat všechny, co proti logu vystoupili, mám na mysli konkrétní stále se opakující jména), dá se to říct i jinak a mnohem slušnějí než - logo je hnus, nespravedlivé a proti přírodě, udělejte jiný.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Mno, když si takhle člověk otevře fórum ve 4 ráno, tak se i lekne Rainbowlaugh


"Melgarh turned a strange yellow colour"
-Worms Armageddon FF 2016
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)