Anketa: Jakým vlakem chcete jet?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Odjezd 14:06; příjezd 16:29
63.64%
7 63.64%
Odjezd 16:06; příjezd 18:26
36.36%
4 36.36%
Odjezd 17:06; příjezd 19:47
0%
0 0%
Celkem 11 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlacon(y) na FF16 nejen z Prahy
#41
My Little Jihla-vlacon v ohrožení?

Mám alternativní možnost dopravy - autocon do H.Brodu s částečně ponyfikovanou rodinou. Což je pro mě příjemnější vyhlídka, než jet sám vlakem. Když se mi během zítřka někdo ozve, že jede vlaconem v 15:21, pojedu taky tak, v opačném případě nasednu až na vlak v 16:10 z H.Brodu do Chotěboře.

UPDATE 30.6.: Pro mě rozhodnuto, (soukromý) autocon a těším se na bronies v H.Brodě.
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
#42
Kdo pojede domů 3. 7. (první nrděle)?
Osobně nepředpokládám že na FF budu moct déle zdržet.
Odpovědět
#43
Páteční vlacon 1.7. ( = pro ty, co chtějí odjet z Prahy v pátek odpoledne)

[Obrázek: attachment.php?aid=5345]

Odjezd z Prahy: 16:06
Příjezd do Chotěboře: 18:26

Pokud bychom obsadili celé kupé (6 lidí) vychází to cca 133 Kč na osobu.
Přihlašujte se přes SZ - budu pouze updatovat tento příspěvek, ať to tady Tomovi nezableším, než ve čtvrtek odjede první grupa.

Uzavřeno.

Seznam aktuálně přihlášených:
Michy
Jamis
Xsoft


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#44
Klidně zableš. Jede nás (vás) 16, všichni by měli mít info - dva vlacony v jednom vlákně zvládeme. Linkuju do prvního příspěvku.
Odpovědět
#45
Táákže: Na Hlaváku budu kolem 13:00 hod. a tak si sednu s bagáží pod ty ručičkové hodiny mezi eskalátory tam, kde se chodí pro lístky.
Budu mít s sebou i tuhle Mane6
[Obrázek: DSCF4152.jpg?ver=2]

Takže podle ní najdete poníkovský ostrůvek v tom davu. Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#46
Nooo, pokud by ti ji někdo pohlídal, tak můžeš ještě zajít ke mně do Hamleys a trochu mi helfnout s mojí objemnou bagáží (mám z Hamleys i nějaké ty zásoby pro Vaška Pinkiehappy )... Kdyžtak volej (po jedný), končím v jednu, takže chvíli po jedný vyrážim. Moc by mi to pomohlo.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#47
Iluzon: Nepředpokládám, že ve 13:00 tam někdo bude a já sám budu mít bagáže až nad hlavu a 300 metrová cesta z mého baráku na nádraží bude taky procházka Everfree forest. Spíše se to tam bude slejzat po 13:30 hod.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#48
Ok, já to v pohodě zvládnu, jen jsem si říkal Ajsmug . Už se na vás na všechny moc těšim!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#49
Praha: Jsem na místě, na hlaváku pod hodinama, jako posledne.
Poznavaci znameni = sedim na batohu a mam Lunu.
Odpovědět
#50
Jede nekdo nakonec 17:06? Pristoupim v Libni. Pinkiesmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)