Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party
Vybaveni rozvezeno.
sudo sleep
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Každým rokem je conaoke lepší a lepší. Díky všem, moc jsem si to užil... a zítra pokračujeme Pinkiesmile
Kdyby se chtěl ještě někdo přidat, tak od 13:50, Cinema City nový smíchov, Rogue One - 2D, CZ titulky (viz tuto)
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Můj první sraz takového formátu a musím říct, že to byl vážně zážitek! Rainbowlaugh Moc ráda jsem byla u toho a poznala spoustu dalších duhových lidiček  Pinkiecrazy Sice jsme prchli brzo, ale tak jsem po nemoci, tak se nic nemá přehánět. Od půl 9 už jme ale koukali na livestream (ó, díky za techniku!) a byli s vámi aspoň virtuálně  Raritywink Jste skvělí!  Pinkiehappy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Ten kdo vymyslel, že tam budou na stole ti papíroví poníci ke slepení by si zasloužil....

Snad 3 hodiny jsem to tam stříhal a lepil dohromady.

[Obrázek: 6usjbTb.jpg]
[Obrázek: XQmjVdK.jpg]

Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
(18.12.2016, 01:26)Icazo Napsal(a): Zdravím!
Mám jednu prosbu. Pokud jste se se mnou (LittlePip fursuit) fotili, dejte sem prosím fotky, nebo mi je pošlete v PM.
Díky Pinkiesmile

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
ahoj, tohle asi bude dost blbá otázka7

ale nedokážu poslat foto sem do topicu

ať udělám cokoliv pořád to píše

Chybí text přízpěvku, prosím doplňte jej
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
Lhal bych, kdybych řekl že jsem si to neužil.

Ale tet vážně. Bylo to super vás zase vidět a užít si spoustu... švandy?
Jako všem orgum a stafakum se vám to opravdu povedlo.
Těšim se na další karaoke nebo jíny sraz/con.

Hlavně bohovi, který všem dával sílu Twilightblush
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Vánoční Derpy se tu taky jednou po uheráku ohlašuje a chtěla bych poděkovat všem za velmi příjemně strávené odpoledne, které jsem si užila jak to jen v rámci mé stydlivosti jde ^^ Těším se opět na příští rok, kdy si už určitě koupím sponzorské vstupné, protože si to určitě tato akce zaslouží ^^
Muffiny mohu slíbit už rok dopředu Pinkiecrazy A snad už si konečně ten cosplay dodělám ^^
Co jsem (ne)čekala, byly Undertale cosplaye Rainbowlaugh Vůbec si však nestěžuji, protože jsem alespoň měla koho stalkovat na chvíli :"D
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
Byl to katastrofální výkon, nechci už o tom nikdy mluvit nebo na to vzpomínat, ale slíbil jsem, že nasdílím text té naší "písničky"

Já jsem byl veterán.
Každý sraz já objel jsem.
Za kopcem i za mořem.
Jen dvě igelitky
sebou nosil jsem.
A každý cent
v kapse já tam počítal.
Jezdil jsem jen pro účast.
A tak tady jsem.

Já cosplay vyrobil,
Spatlal jsem ho lepidlem.
Vůbec jsem s ním neuměl.
Já do soutěže
ze srandy se přihlásil.
Já vyhrál a pak
klamu svému uvěřil.
Za svý ego uříz jsem si pěknou ostudu.
Ale tady jsem.

A já nevěděl co dál,
životem já proplouval.
Měl jeden průšvih za druhým.
Celý den se mi nic dělat nechtělo.
Moře času mi mezi prsty pryč proplulo.
Nemám co ztratit, říkám si, já přijdu, zkusím to.
A tak tady jsem,
A čekám na svůj con, con, con,
con, con, con, con.

Já jsem tam taky byl.
Já to všechno viděl jsem.
Všechno dobré, všechno zlé.
Z čista jasna přišel,
ten obrovský nápad.
Přivézt domů všechno,
co jsme tam zažili.
Poslední nádech výdech, za tou oponou.
Stálo to za ten shon.
Máme pro vás con,
con, con, con,
con, con, con.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Znáte ten pocit, kdy vám při záverečném zpěvu viditelně stékají slzy naprosté euforie a štěstí po tváři, a vám to vůbec nevadí? Kdy cítíte naprosté blaho způsobeno neuvěřitelným přátelstvím a duchem MLP? Kdy vás tahle akce dohnala k tomu psát oslavnou báseň, když je přitom velká část vaší tvorby smutná? Takové přesně sem měl pocity z obou dnů! Poznal sem se supr lidma, zahrál sem si supr hry, hlavně jubeat a MLP rockband, naučil se základy kreslení tužkou, vyprázdnil peněženku kupováním merče a tak. Jinýma slovama, užil sem si to na stotisíc procent. Orgům+pomocným otrokům (aka stafákům) patří velký dík za tuto akcičku. Jakožto nestafák sem měl to privilegium pomáhat při ranních přípravách a díky tomuto si uvědomuju, kolik tvrdé dřiny&potu za takovým karaoke (neboli coraoke, jak by řekl Jamis) spočívá.

Tož děkuju a těším se na vás příště!

Jo, měl by někdo odkaz na spot od TV Honzdir, který tam běžel? Stihl sem bohužel asi poslední minutu.
Odpovědět
Díky Frolbossi!  Pinkiehappy jak tam byl ruch jak v hnízdě changelingů, tak jsem rozuměla jen zlomku toho čupr textu  Twilightblush
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)