Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis My Little Pony
OT Freax:

To je tak krásně upřímně a výstižně řečeno, až z toho kouká warn za lehký R34 obsah Rainbowlaugh ale soucítím s tebou....

[spoiler: Pokud to někomu nedošlo, tak to byl samozřejmě vtip.]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Tak jsem si ji taky vcera poridil, bohuzel muj kus ma poleptanou nohu od laku >.<

A tez ma problemy se stanim, nastesti ale mam par kusu podstavcu z miniatur tak jsem si na jeden namaloval obrazek "Mare on the Moon" a prilepim ji k podstavci a-je-to! Rainbowlaugh

Podstavce se daji koupit v modelarstvi a obchodech typu Cerny Rytir apod.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Ty podstavce sní dobře.... Škoda, že u nás nic také není ^^""" Tak až někam pojedu Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Tak mám taky Nightmare Moon Pinkiesmile a moje teda stojí docela dobře... asi mám štěstí Rainbowlaugh
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Zatím mi stojí přes 24 hodin aniž by spadla. Jsem ji trochu zadní nohu poohejbal aby se měla za co opřít =D Taková menší roztahovačka =D
Odpovědět
Tak jsem ji koupil taky a ano. Má ty nožky křivé, jak formy na blesky. Twilightoops

Ale vzal jsem ji do práce a tam jsem jí to spravil hned Pinkiesmile Horkovzduškou na cca 60C jsem jí to namířil na nožky a pomalu roztahoval, dokud je neměla od sebe. Hmota pak ztratila paměť a po zchladnutí jí už nožky zůstaly tak, jak by měly být. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Nightmare Moon on the Moon via Patex ™ Rainbowlaugh

[Obrázek: IMG_20151022_214222_zpsezuvysin.jpg]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Dnes jsem si Nightmare Moon také pořídila, povedená figurka, mnohem více "accurate" než ta blindbagová. Pinkiesmile
Ta moje se stáním na nohou nemá nějaký větší problém, jen měla trošku ohnutý roh.
Musím říci, že je to docela dobrý, že za 79 Kč máte časopis s pěknou figurkou větší než blindbagy - jeden blindbag totiž vyjde cenově skoro nastejno.
Odpovědět
Tak jsem zatnul tuby a vylez z postele a Moonie si dovezl domu ,
taky nechce moc stat ale to vyresil drzak policky z vitrinky mezi nozky a stary kloboucek z laseru mezi krida

jinak v casopisu ma Moonie misto rohu celou pulku mesice Twilightsmile
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Zdá se, že nám do pár měsíců přibyde další CMC - Applebloom Pinkiehappy
[Obrázek: 1.jpg]
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)