07.02.2013, 20:13
Děkuji moc
… jo je to scannerem ono to ty kresby na bílém papíře skenuje naprd 
Jo taky děkuji za plusko
… jo je to scannerem ono to ty kresby na bílém papíře skenuje naprd 
Jo taky děkuji za plusko
|
Azazel se snaží kreslit
|
|
|