Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
No mě by schválně ta míra pirátství zajímala.

Citace:Seeders: 274 - Leechers: 17
Jestli tohle je fakt to zmiňované „rampant piracy“, tak prostě nevím co si o tom mám myslet. Už když se dokument uploadoval (nesmírně dlouho - mimochodem další z chyb) na servery, tak se na 4chanu začaly objevovat screenshoty, předpokládám že oficiálních backerů, kteří uploadovali dokument na YouTube a nabízeli na torrentech. Screenshoty ukazovali neuvěřitelné množství 10 seedrů (jeden byl ze Švédska). Nevím kde by se ty proklamované stovky až tisíce pirátů mohly vůbec vzít. Jakože to sdílejí mezi sebou normální lidi jako velké Hollywoodské trháky? Dokument o fandomu seriálu pro malé holky? Vážně? To bych chtěl vidět. Největší skupina „konzumentů“ tohoto dokumentu budou Broníci a předpokládám, že po celém světě bylo na spoustě fórech hodně podobných vláken jako je toto. A to bych si tipl právě na tu největší platící skupinu (už jen kvůli kampani, že pirátění dokumentu zabíjí malé koťátka). Ty prohlášení mi přijdou prostě hodně silné:
Michael Brockhoff - Creator Napsal(a):That's not exactly true. The appearance on Pirate Bay was hours after release indicating that it was actually a backer who uploaded it. Also, there have been hundreds upon hundreds of seeders. Lots of comments from people who downloaded it and the lack of sales indicate people would rather take it than pay for it.
Michael Brockhoff - Creator Napsal(a):Yes, we made a mistake, we should have paid ourselves from the backer pledges instead of investing it back into the film. We won't make that mistake again.
Po tomhle všem bych se mohl na nějaké objednávání BD nebo další Kickstarterovou kampaň pěkně vykašlat. Odcházím rozladěn.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony - od Grunt - 10.02.2013, 23:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)