12.02.2013, 14:43
Tiež neviem prečo
je to chytľavé i keď neviem prečo to aj,mne pripadá trošku úchylné
je to chytľavé i keď neviem prečo to aj,mne pripadá trošku úchylné
ENFP 

|
Potenciální konec série FIM - jaký by měl být?
|
|
|