Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi.
#65
Mě nepřipadá,že člověk musí hned mít ve džberu o pár jablek míň,když se mu hlavou honí myšlenky o MLP v každodením shonu v práci,při procházce přírodou,nebo ve vlaku.
Sice nás ostatní lidé po očku sledují,proč máme v obličeji blažený pohled a úsměv na rtech,to když si zrovna představujeme,jak se třeba RD prohání po nebi,sedne si na sochu sv.Václava a pobaveně kouká na ten mumraj na Václaváku pod sebou,ale to všechno jen dokresluje náš pohled na svět a jaký by asi byl,kdyby se sny proměnily v realitu.Ajsmug
Nebudu lhát,když jsem si představoval,jak princezna Celestia a Luna přiletěly na formální návštěvu za naším prezidentem..
Nebo také,že jsem se probudil jako poník s amnéziií,bez Cutie mark a Twilight mě našla a zavedla mě do Canterlotu za princeznou a chtěli mi vrátit paměťTwilightblush.
Jsou to prostě nádherné myšlenky na něco,co tu každý člen miluje a je mi jedno,co si o tom ostatní lidé,kteří nepocítili sílu harmonie v MLP myslí.Pinkiesmile
PS:Jedno motto zní....Kdybychom trochu nebláznily,tak by jsme se z toho všeho opravdu zbláznily!..(Hawkey Pierce MASH 4077).
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi. - od Blue Storm - 29.04.2012, 23:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)