20.02.2013, 23:02
Si myslíš
Fakt je, že Luna je prostě Luna...
Jaktože nemáme žádného smajlíka s lunou?
To je určitě protizákonné a trestuhodné
Fakt je, že Luna je prostě Luna...Jaktože nemáme žádného smajlíka s lunou?
To je určitě protizákonné a trestuhodné

