Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. Ostravský sraz severních moravanů
#77
Takže znovu připomínám (Furt se mě někdo na to ptá furt dokola):

Zhruba od 10 do 12 hodin se bude před LASEM ( http://goo.gl/maps/SX7u4 ) čekat na ostatní.
Já, Dumb budu čekat na Hlaváku na mimoměšťany (nope, žádní mimozemšťani .... naučte se číst Ajsmug ).
Sotva se všichni slezou, Memp bude chtíti něco prý přednést (I když nevím co, tak mu do toho budu alespoň mluvit :p ), a hned potom půjdeme do toho mléčného baru, či do čajovny, kde pozdravíme ty, co neznáme.
Ve dvě budeme ve Vítkovicích. Jsem zvědavý. Někteří říkají, že to tam je dobré. Bude to trvat tak hodinku.
Pak to ukončíme v Zámečku u píva, mladší u kofoly.

Cena:
Tákže ... co si budete muset (Bohužel. Zrovna jsem švorc, tak za vás moc platit nechci):

Vítkovice: 90 normální, 50 studenti, děti a důchodci (Ti tam ale asi nebudou)
Zámeček: Měl by se asi každý složit kolem 40 ... uvidíme, kolik nás tam nakonec bude.
+ Prochlastané a projezené v zámku a cestovné (Zhruba 15 minut by mělo stačit, ale i cesta zpátky tak 2x) - takže cca.
To dělá zhruba 130Kč, 90Kč pro studenty za rezervace. Takže si připravte zhruba minimálně dvě stovky, ale doporučuji nejméně tři Ajsmug

To bude asi vše. Všechno ostatní již sepsáno bylo. Tohle je jen připomenutí.

Zduř
Váš Dumb
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 3. Ostravský sraz severních moravanů - od Dumbass_CZ - 27.02.2013, 17:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)