13.03.2013, 14:27
2 zpravy.. jedna spatna a jedna eh.. ~dobra..
Ta dobra ze Luny porad jsou a porad jsou na ceste..
Ta spatna..
(k vyjadreni pouziju obrazek od Bronika co to vsechno zarizuje
FedEx se asi prepsal/udelal tiskovou chybu.. tudiz ty Luny opravdu opustili Cinu 28. Unora a meli dorazit hnedka nasledujici tyden.. jenze planovana doprava do US je az 29.. brezna.
Luny se opravdu nachazi v Americe.. ale centralni.. v kanalu La Manche.. na lodi ktera je veze na sever.
Jo.. tyhle Luny procestovaly celou Cinu, Atlantik, ted i jizni Ameriku.. pruplav.. kolem Kuby.. pak uz Severni Amerika.. mno proste kdyby to byl kufr, tak je polepenej 3-mi vrstvami nalepek od svych destinaci
Jo.. tyhle Luny to bude jeste dlouhej a zajimavej pribeh co budu jednou nekomu vypravet
Ta dobra ze Luny porad jsou a porad jsou na ceste..
Ta spatna..
(k vyjadreni pouziju obrazek od Bronika co to vsechno zarizuje

FedEx se asi prepsal/udelal tiskovou chybu.. tudiz ty Luny opravdu opustili Cinu 28. Unora a meli dorazit hnedka nasledujici tyden.. jenze planovana doprava do US je az 29.. brezna.
Luny se opravdu nachazi v Americe.. ale centralni.. v kanalu La Manche.. na lodi ktera je veze na sever.
Jo.. tyhle Luny procestovaly celou Cinu, Atlantik, ted i jizni Ameriku.. pruplav.. kolem Kuby.. pak uz Severni Amerika.. mno proste kdyby to byl kufr, tak je polepenej 3-mi vrstvami nalepek od svych destinaci
Jo.. tyhle Luny to bude jeste dlouhej a zajimavej pribeh co budu jednou nekomu vypravet


![[Obrázek: fluttershy___the_face_of_sorrow_by_fires...4ua9mk.png]](http://carbonesque.com/Images/fluttershy___the_face_of_sorrow_by_firestorm_can-d4ua9mk.png)