14.03.2013, 23:43
Fajn, krásně se debata zvrhla
Vraťme se k RD 
Nejspíš už to tu je, ale pro mě je to teď dost akutální
Jo, ve škole konečně začala optika 
Vraťme se k RD 
Nejspíš už to tu je, ale pro mě je to teď dost akutální
Jo, ve škole konečně začala optika 

