Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Universe of Stargate - SG-1, SGA
#47
SG FTW! To byl můj rituál na základce ve 14:00 přijet ze školy a ve 14:30 si pustit SG. Atlantidě jsem se dlouho vyhejbal, ale když sem se k ní odhodlal, tak sem byl velmi mile překvapen a nedal bych ji ani o procento míň než SG1. (Poslední dobou jsem to naočkovál bráchovi, je do toho taky dost zažranej=sucessPinkiesmile ) Universe mě nějak nenadchla, jediná (a možná poslední) epizoda, co mě zaujala, byl průlet hvězdou na dobití baterek Rainbowwild Jinak Zelenka, to je borec a Teal'covo "indeed" nemá chybu. Nezapomenu taky na díl, kde se SG1 vrátila v čase a O'Neill nahrál na video, že v jeho rybníce někdo vychytal všechny ryby. Pak závěrečná scéna, jak tam s Carterovou rybaří, přeskočí tam ryba a on na to jen "kecal sem" je priceless. "Please, I'm Rodney McKay, difficult takes a few seconds. Impossible, a few minutes." taky nesmrtelná hláška. Všechny vesmírný přestřelky žeru, zvlášť v Atlantis. Jediný, co mě vždy vrtalo hlavou bylo, jakto, že jsou exploze ve vesmíru slyšet. Např ve Firefly to maj vychytaný. Ale co už, to je jediný smítko na dokonalým seriálu Twilightsmile
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Universe of Stargate - SG-1, SGA - od Formus - 17.03.2013, 11:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)