Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webcomics
#4
Taky jich sleduji víc než je zdrávo. Hodně jich mám v odkazech na webu (ale kdo se až tam odtud prokliká, že?). Tady je výběr těch, které mě baví nejvíce:

Freefall
Jednoduše kreslený, ale velmi poutavý, vtipný i vhodný k zamyšlení (v některých pasážích) sci-fi příběh. Odehrává se na nově kolonizované planetě. Hlavními postavami jsou mimozemšťan, který si libuje v drobných podvodech a zlodějině, a kterému se do ruk chapadel dostal olétaný raketoplán, robot s dětinskou myslí a geneticky upravená, vzpřímená inteligentní vlčí technička se silným morálním kodexem.
Také jej, mimochodem, překládám do češtiny.

Digger
Další komiks, který by se mohl, alespoň podle postav, řadit k furry (hlavní postava je wombatice), ale který bych nechat mezi fantasy. Už je sice ukončený, ale čte se velmi dobře.

Edmund Finney's Quest to Find the Meaning of Life
Úžasně bizarní komiks, jen pozor, dost vtípů je černých nebo morbidních.

The book of biff
Jednoobrázkové příhody Biffa, ze kterých si čtenář může odnést "cenné rady". Podobně bizarní, i lehce zneklidňující. Doporučuji projít i ostatní komiksy od autora (Maximumble a minimumble - odkazy na stránce).

A před poníkama mě brali vlkodlaci (a to platí docela i teď), takže další kvalitní aktivní na výběr:
Luka's journey
Fantasy, vlčice se vydává poznat svět a někoho vystopovat.

Paradigm shift
Detektivní příběh. Bacha, sem tam nějaké to násilí.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Webcomics - od Iluzon - 19.03.2013, 13:49
RE: Webcomics - od kosay - 19.03.2013, 14:40
RE: Webcomics - od Intrix - 19.03.2013, 14:56
RE: Webcomics - od Quint-t-W - 19.03.2013, 17:52
RE: Webcomics - od Iluzon - 19.03.2013, 19:28
RE: Webcomics - od kotja - 24.03.2013, 14:12
RE: Webcomics - od Iluzon - 24.03.2013, 20:20
RE: Webcomics - od Faiko - 24.03.2013, 20:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)