Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honzdirova filmová tvorba
#6
Děkuju za ohlasy! Rainbowlaugh

EvkaSoňa: Heh, to je super, že se mi povedlo někoho skutečně vyděsit Rainbowlaugh Všem lidem, kterým jsem to zatím pouštěl se jen smáli Pinkiehappy (asi je to dáno tím, že všechny herce znají i v reálu Rainbowlaugh)

kosay: Rozhodně si myslím, že lidé mají po FAMO dost uplatnění, hlavně když už na škole samotné často spolupracují na jiných filmech. Kamarádka tam například spolupracovala na natáčení filmu 'V peřině' na oboru kamery (plno záběrů je jejích) Rainbowlaugh Takže když už pozná během studia jiné lidi, tak je to pohoda Pinkiesmile A vzdálenost není problém, dokonce mě překvapilo, kolik se tam tento rok Slováků hlásilo Pinkiesmile


Rozhodně mám v plánu se někdy po maturitě pokusit zapojit bronies z tohoto fóra do tvorby buď krátkého, nebo celovečerního filmu s brony tématikou Pinkiesmile Někomu by to mohlo pomoct právě s přijímačkami, nebo by se zapojili z čiré zvědavosti Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Honzdirova filmová tvorba - od Honzdir - 08.04.2013, 16:41
RE: Honzdirova filmová tvorba - od EvkaSoňa - 09.04.2013, 08:49
RE: Honzdirova filmová tvorba - od Honzdir - 09.04.2013, 17:17
RE: Honzdirova filmová tvorba - od EvkaSoňa - 09.04.2013, 17:50
RE: Honzdirova filmová tvorba - od kosay - 09.04.2013, 18:28
RE: Honzdirova filmová tvorba - od Honzdir - 09.04.2013, 20:45
RE: Honzdirova filmová tvorba - od Honzdir - 14.02.2014, 12:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)