18.04.2013, 14:13
jj budu to resit pristi tyden, ted me nechte, vcera jsem pracoval 13 hodin do pulnoci, ted pripravuju svatbu a zejtra bude (Bratrova svatba) takze moje mozkove bunky jsou ve stavu totalni bezmoce :p
|
Hromadná objednávka plyšových Lun
|
|
|