Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hromadná objednávka plyšových Lun
jj budu to resit pristi tyden, ted me nechte, vcera jsem pracoval 13 hodin do pulnoci, ted pripravuju svatbu a zejtra bude (Bratrova svatba) takze moje mozkove bunky jsou ve stavu totalni bezmoce :p
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - od Terok - 29.11.2012, 18:07
RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - od Melgarh - 18.04.2013, 14:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)