Anketa: Kdo?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Solar Empire
23.42%
52 23.42%
New Lunar Republic
76.58%
170 76.58%
Celkem 222 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New Lunar Republic vs Solar Empire
Myslím že si zde lidé neuvědomují jednu věc. Vždy existoval řád a vždy existovala svoboda. V dějinách se vždy lidstvo přiklánělo některé této alternativě. Věda existovala také. Možná nebyla pojmenovaná ale byla. Provázela svobodu i řád. Vycházela s ní.

Problémem je že existuje i Absolutní řád a Absolutní svoboda. Pro příklad: Pokud nedojdu do práce a spůsobým tak svému zaměstnavately problémy. V tom případě příjde sankce. To je část řádu. Přesto mi nikdo nemůže vzít možnost do práce nedorazit. Je jen na mém svobodném rozhodnutí zda se řádem budu řídit nebo ne. V dějinách si pro svobodu lidé volili smrt. A pro řád snad ne? Neumírali lidé i pro převládající přesvědčení?

Možná neumím argumentovat. Možná jsem jen hlupák co lpí na svích principech. Důležité ale je abych i když se bude blížit konec mohl žít s čistým svědomím že jsem udělal co bylo v mích silách.

Náboženství. Co to je? Dává to lidem naději? Straší je to? Potřebujeme to? Ano, ne, možná? Tuhle otázku si každý musí určit sám. Ale jestly Bůh či kdokoli příjde a schledá mě vhodným jít třeba do Nebe tak proč ne. Pokud mě bude chtít zničit? Proč ne, žil jsem jak jsem nejlíp uměl.

K čemu byl vytvořen řád? Na to je jednoduchá odpověď. Řád vznikl aby chránil. Ne zakazoval. Absolutní řád by nikdy neměl sloužit k útlaku. I když je podmíněný okolnostmi. Pokud slouží k útlaku a ne ochraně těch co jsou jím řízeni je to špatný řád.

Narovinu říkám. Věda pokrok si žádá oběti. Neměl by ale. Už jen z principu. Přesto musí tyto oběti být. Aby si lidé uvědomili co dělají špatně. Nepopírám že jim i tak často nic nedochází. Možná i v dnešní společnosti jsou oběti které mnozí vykonali, kterými se lidé staly zbytečné. Smutné ale co s tím udělám? Nic. Já nic, protože jsem slabý. Naučil jsem se přežívát a nic víc. Jako voda se přispůsobit prostředí.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: New Lunar Republic vs Solar Empire - od Medvídě - 28.01.2013, 20:46
RE: New Lunar Republic vs Solar Empire - od Rwakk - 27.04.2013, 09:18
RE: New Lunar Republic vs Solar Empire - od Medvídě - 29.04.2013, 18:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)