03.05.2013, 18:17
je víc než možné že sem to sem už dával
.
.
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.
Pokud se s tím smíříte.
|
Vaše nedávné zážitky
|