05.05.2013, 13:15
Tak ono se říká, že originál je vždy lepší. Bohužel nemám tak dobrou angličtinu na to, abych toho pochytil tolik, jako v češtině (If you know what I mean
)
)
Meow?
|
Rainbow Dash fans
|