Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi.
#95
5 - nahání to hlavně ta hudba Pinkiesmile i když v mém případě to může být zkreslené, protože často nepotřebuju nic sledovat - stačí v MHD při cestě do/z práce zavřít oči a za chvíli už si to svištím po obloze s RD po boku Pinkiesmile pravda, motivem bývají i jiné věci než MLP (třeba Nekonečný příběh). Každopádně, ať si rozum práská dveřma jak chce, v těhle chvílích je mu to doslova plat prtné.

Občas mívám pocit, že "dospělí" dobrovolně ztrácí schopnost projevovat emoce, protože pak mají jednodušší život a vůbec netuší o co tím přichází (a teď mi vypadlo jméno známé knihy, která používá tenhle motiv...).

(29.04.2012, 23:26)Blue Storm Napsal(a): Nebo také,že jsem se probudil jako poník s amnéziií,bez Cutie mark a Twilight mě našla a zavedla mě do Canterlotu za princeznou a chtěli mi vrátit paměťTwilightblush.
Jsou to prostě nádherné myšlenky na něco,co tu každý člen miluje a je mi jedno,co si o tom ostatní lidé,kteří nepocítili sílu harmonie v MLP myslí.Pinkiesmile
PS:Jedno motto zní....Kdybychom trochu nebláznily,tak by jsme se z toho všeho opravdu zbláznily!..(Hawkey Pierce MASH 4077).

Hele, jestli mi čteš myšlenky tak to řekni rovnou a nepřepisuj to sem Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh nejen že teď budu mít tendence přepsat už rozepsanou povídku, ale i ten zbytek... no sám bych to líp nenapsal.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi. - od Jamis - 13.06.2012, 22:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)