03.06.2013, 19:32
nejvíce mě vždycky pobaví přeřeky kámošů
nebo když něco řeknu a kámoška nerozumí to z toho vždycky vznikne nějaká blbost
jinak me pobaví skoro všechno
nebo když něco řeknu a kámoška nerozumí to z toho vždycky vznikne nějaká blbost
jinak me pobaví skoro všechno

