04.06.2013, 21:14
Gratulujem
To chce viac vína! 
(ja budem Mgr. až za rok, no počkám a oslavovať budeme potom
)
To chce viac vína! 
(ja budem Mgr. až za rok, no počkám a oslavovať budeme potom
)
Fórum umiera, zmierte sa s tým.

