30.06.2013, 08:37
Tak další kresbička. [spoiler: Ano, je to Rarity]
Move along, nothing to see here.
My OCs: http://bronies.cz/Vlakno-Blue-Star-a-pratele
My "art": http://bronies.cz/Vlakno-Cmaranice
My OCs: http://bronies.cz/Vlakno-Blue-Star-a-pratele
My "art": http://bronies.cz/Vlakno-Cmaranice


![[Obrázek: rarity_by_bojcak-d6baqs7.jpg]](https://th08.deviantart.net/fs71/PRE/i/2013/180/e/f/rarity_by_bojcak-d6baqs7.jpg)