Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2013 podpultové info!
Teď, když mi konečně začíná docházet, co všechno se na letošním Festivalu Fantazie událo, je konečně načase napsat i svojí reakci na události uplynulých dní Twilightsmile

Chci tímto poděkovat všem, se kterými jsem měl možnost se potkat, nejen z řad bronies - zasloužili jste se o to, že FF mělo tak úžasnou atmosféru, byť pro spoustu z nás odlišnou než jiné roky a i jinou, než předem očekávanou. Bylo moc fajn vás všechny potkat a strávit společně nezapomenutelný více než týden na festivalu, kde (jak se neustále ukazuje) jedinou hranicí je skutečně jen vlastní fantazie.

Velké díky patří Corwinovi, JanoSovi, Xsoftovi, Darmovi, pidimu a Ivorymu za přípravu, organizaci a všechny ty věci okolo, které třeba nebyly navenek moc vidět, ale bez kterých by MLP linie a celý její program nebyly možné. Rovněž Andymu a Przewalski's Ponies nejen za koncert, ale i za bezkonkurenční party před odjezdem Pinkiesmile myslím, že moment překvapení "Když se zamiluje kůň" stál za to - viz fotky Rainbowlaugh Myslím, že nám všem dalo FFko dost námětů k přemýšlení a můžeme označit naši účast za úspěšnou, ať už po stránce programové linie, nebo jako ukázka pro ostatní fandomy, co jsou vlastně bronies zač.

Zážitků bylo moc a mnoho z nich nezapomenutelných - ať už to byla skřetí olympiáda, posezení a pokec kde se dalo, přednášky, workshopy... nebo třeba možnost zahrát si - jako Fluttershy - svědka ve Star Trek soudu s J.J. Abramsem (to se jinde než na FF stát nemůže Rainbowlaugh ), i když patrně nejvíc se mi do paměti vrylo "uFFolněte se prosím!", kde se ze mě Draky snažila vytáhnout alespoň nějakou představu o tom, co to ti bronies vlastně jsou Twilightsmile že k tomu použila "Přiznání bronies" z FB... ale jo Pinkiesmile měla to být sranda a taky byla. Díky, že jsem se mohl zúčastnit!

Suma sumárum: letošní FF považuju pro sebe osobně za doposud nejsilnější conový zážitek v Čechách. Nejen kvůli lidem a zážitkům které dělají con conem, ale hlavně tím, že mě několikrát donutil překročit vlastní stín a zamyslet se nad tím, proč jsem se pustil zrovna touhle cestou a proč na ní chci setrvat Twilightsmile

Fotky mnou vyfocené najdete v albu Festival Fantazie 2013 (přístupno i bez registrace). Včera už jsem neměl moc energii označovat všechny všude, takže pokud najdete nějakou nesrovnalost, prosím o opravu.

EDIT: Všechny moje fotky včetně těch, které se do výběru na FB nedostaly, najdete v archivu na uloz.to (bez hesla).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! - od Mondrogar - 12.02.2013, 02:25
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! Víme datum! - od Sójový lecitin - 01.04.2013, 12:26
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! Víme datum! - od Sójový lecitin - 29.05.2013, 20:49
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! Víme datum! - od Sójový lecitin - 07.07.2013, 21:41
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! Víme datum! - od Sójový lecitin - 08.07.2013, 10:44
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! Víme datum! - od NikolPegasister - 08.07.2013, 11:57
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! Víme datum! - od Sójový lecitin - 08.07.2013, 15:10
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! - od Jamis - 11.07.2013, 16:57
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! - od Sójový lecitin - 12.07.2013, 21:39
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! - od NikolPegasister - 20.07.2013, 15:29
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! - od Sójový lecitin - 23.07.2013, 21:21
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! - od Sójový lecitin - 25.07.2013, 10:20
RE: Festival Fantazie 2013 podpultové info! - od Sójový lecitin - 25.07.2013, 15:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)