01.09.2013, 19:00
Protože je to tak 20% Derpy 
Proč mám v pátek ve škole do tří?

Proč mám v pátek ve škole do tří?
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine

