Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
#67
Hmm... no... nic extra jsem od toho nečekal, takže nakonec mohu říct, že jsem z toho dvojdílu nakonec i něco měl, bohužel jásat z toho nemůžu.

Klady:
- Stínovaní.
- Když Luna bojovala s Discordem a s Celestii měla svoji "velkou" podobu. (úprava mého headcanonu)
- Discordův důvtip.
- Twilight se učí létat.

Zápory:
- Out of nowhere lektvar, který při očarování temnou magii se změní na pochybnou bílou tekutinu, která dovoluje uživateli vidět minulost někoho jiného.
- Friendsip každých 5 minut. Jo jasný je to o přátelství, ale nemusí to tam žvanit stále a stále dokola.
- Dear Princess Celestia. SHUT THE FU*K UP! Ne vážně, ty její proslovy a chování mě už vážně lezou krkem.
- Twilight. Když už jí tedy dali ty křídla a nezměnili ji povahu (chyba), tak jí alespoň mohli dát nějakou tu magickou moc a ne, že jí málem sežerou prdící mucholapky... Takhle ty křídla má doopravdy jenom na parádu....
- Šíleně přímočarý příběh a jednání postav.
- Bezmocné božstvo.
- Jabloň harmonie. (Epické pojmenování, Radlane! Rainbowlaugh) Co to má jako být? Uživatel harmonie stejně jako Twilight? Ne prosím, jen to ne... Nedělá to potom z Twilight jenom obyčejnou loutku?
- Spike je drak a ne šašek....
- Twilightino "show off" na konci. Congratz! You have beaten Trixie again... Rainbowlaugh

Věci co mě zaskočily:
- To že jim Doscord pomohl... myslel jsem, že bude neutrální...
- Neaktivní Luna.



(24.11.2013, 02:53)RadlanJay Napsal(a): Ne.
A dívám se na to v naději, že jednou zase budu.

Well then GL...
Upřímně nečekám, že ze S4 něco bude... se současným staffem pod taktovkou Hasbra pojede ve stylu S3 jako obyčejný až podprůměrný animák bez jakékoliv hloubky....



Inb4 Bombardace bobkami: Ano, to že tam jsou jenom poníci mě nestačí... Na to mám tunu neoficiálních věcí.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Terodeness - 24.11.2013, 08:02
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)