Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
#69
(24.11.2013, 08:02)Terodeness Napsal(a): Zápory:
- Dear Princess Celestia. SHUT THE FU*K UP! Ne vážně, ty její proslovy a chování mě už vážně lezou krkem.
- Twilight. Když už jí tedy dali ty křídla a nezměnili ji povahu (chyba), tak jí alespoň mohli dát nějakou tu magickou moc a ne, že jí málem sežerou prdící mucholapky... Takhle ty křídla má doopravdy jenom na parádu....
- Bezmocné božstvo.
- Jabloň harmonie. (Epické pojmenování, Jay! Rainbowlaugh) Co to má jako být? Uživatel harmonie stejně jako Twilight? Ne prosím, jen to ne... Nedělá to potom z Twilight jenom obyčejnou loutku?
- Spike je drak a ne šašek....
- Twilightino "show off" na konci. Congratz you beat Trixie again... Rainbowlaugh

Věci co mě zaskočily:
- To že jim Doscord pomohl... myslel jsem, že bude neutrální...
- Neaktivní Luna.

- To mě se zase Celestie líbí. Celestie a Luna byl pro mě zatím vždy klad. Chtělo by to epizodu s Celestií nebo epizodu s Celestií a Lunou.
- Ještě neumí pořádně lítat a zpanikařila. Proč by jí dávali magickou moc, když už ji má. Ty rostliny ji očividně překvapily a neměla čas reagovat. A poté jednu, co ohrožovala Pinkie, usmažila.
- Celestie a Luna nejsou bohové.
- And now for something comletly different. A larch. Rainbowlaugh Loutka? Určitě ne. Pořád má svobodnou vůli.
- To se nevylučuje. Rainbowlaugh
- Je to oslava, kdyby tam princezny jen stály, tak by to byla nuda. Twilightsmile

- Jelikož měl v těch rostlinách prsty, tak tím, že jim trochu pomohl, neutralitu zachoval.
- Ve vzpomínkách na minulost byla aktivní dost a navíc byla celou dobu uvězněná. Z toho se moc aktivity nedá očekávat.

Chtělo by to díl, kde se dozvíme, proč se Luna změnila v Nightmare Moon. Nějak mi nepříjde, že by sama od sebe chtěla zabít Celestii a vládnout sama. Někdo ji musel ovládat.

Když se podíváme na strom harmonie, tak tam byla znaménka Celestie, Luny a Twilight a naposled přibyla znaménka zbylé pětice. Z toho usuzuju dva závěry. První, že udělají ze zbylé pětice Alicorny. Druhý, že se Twilight dostane do minulosti a stvoří strom harmonie. Proč by tam jinak bylo její znaménko? Možná Celestie a Luna jsou dcery nebo žákyně Twilight. Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od jaroslav - 24.11.2013, 09:43
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)