Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
První epizoda skvělá, moc vtipně nastartovaný, děj taky dobrej, flashbacky naprosto epický, ty to zvedly ze všeho nejvíc. Druhá část trochu habruje. Poslat Twilight pryč - Twilight se vrátí, to byla jen zbytečná výplň času. A plotline naprosto jednoznačná a bez zvratů a tey vpodstatě bez pointy, prádnej příběh, Jít do Everfree Forrestu, najít strom Harmonie, dát do něj Elemnty, problem solved...moc přímý, o ničem. Další věc co mi vadila, že téměř veškerý mluvení odvedla AJ, jakoby element pravdy znamenal element ukecanosti (na to má přece patent Pinkie Pinkiehappy ), jako by reprezentovala celou nealicorní část mane6. Mělo to bejt rozloženější. To je docela dost kritiky. Ostatní úvodní dvojdíly se mi asi líbily víc. Ale zklamanej nejsem, mělo to spoustu světlých momentů, spoustu dobrejch vtipů, flashbacky byly dokonalý a beru to spíš jako že celá ta slabší plotline byla jen proto aby se ankonec ukázala ta truhlička a úvod do celý série. Ten nápad se mi moc líbí.
Rozhodně to nepatří k nejslabším epizodám, ale na poměry premiérovýho dvojdílu ani k těm nejsilnějším.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od TryMyDreams - 24.11.2013, 18:22
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)