Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
Mal by som aj ja vyjadriť svoj názor, i keď jednoduchšie by bolo povedať že ma stačilo sledovať s akou radosťou som to pozeral v Bratislavskom stretku.

meh.. incoming text:
P.s: nečítal som veľmi predchádzajúce recenzie takže je možne že sa už niečo z mojich otázok vyriešilo

Good:
-dej: bol pre mňa v ideálnej rýchlosti, hlavne preto že tam nebola ani jedna pesnička (narozdiel od konca S3), tu pekne vidieť aký to má vplyv. Pri dobrých pesničkách si ich človek vychutnáva a neuvedomuje si ako čas letí, po 3 hodinách zistí že mešká do školy/práce Rainbowlaugh.
+žiadne okamžité riešenia problémov. Narozdiel od EQG kde každý problém vyriešili do 3 sekúnd, tak tu jeden hlavný zabral až 2 epizódy, čo je podľa mňa vynikajúce.
-humor: klasika, pohoda, tu som nevidel žiadne problémy. Nezdalo sa mi že tam bolo niečo nasilu, pobavilo ma a to mne stačí. Discord, spike, pinkie... to by som tu vypisoval metrový zoznam vtipov.
-animácia: momentálne mám stále LQ verziu takže to nehodnotím.
-postavy: OOC? Nope, až na jednu vec ale tú napíšem neskôr.
-elementy: tie sa dali nazvať okamžité-riešenie-problémov-stačí-pridať-dúhu-a-zap bolo po zloduchovi či nebezpečenstve. Odstránením sa im podarilo nájsť spôsob ako pridať niečo nové do show, ba aj aby problémy neboli jednoduché na riešenie. Uvidíme ako si poradia s nebezpečenstvom bez nich.

Bad:
-alicorn twilight: nuž môj názor stále zostáva proti. Nemôžem povedať že sa nesnažili to ako tak zachrániť, ale veľmi sa to nepodarilo. Neschopnosť správneho letu je síce pekné, a videli sme to už v EQD, ale nie v S3. Tam pekne pohode lietala bez problémov, z čoho dedukujem že sa naučí lietať tak za 1-2 epizódy, ba možno to už ani nepoužijú a bude elite rainbow dash okamžite. Taká presne istá vec sa stala s teleportáciou.
-OOC moment: síce bola myšlienka ochrániť jediného vodcu ale stále si myslím že to vyhnanie twi naspäť bola totálna sprostosť. Alebo čo, chceli poraziť zlo bez jedného elementu? Ako ich chceli aktivovať? Ninja RD kopom? Veď vždy chodili všade spolu, ako to že teraz sa rozdelili? WAT?

Manly good:
-Luna... no comment Rainbowkiss
-I keď nerád, i Celestia si zasluhuje. Jej zlé svedomie pri každom výročí, tam bolo vidno že to neberie ľahko.
-minulosť: vynikajúco to vyplňovalo dej. Každá "spomienka" vysvetľovala a dávala indície k elementom, síce posledná bola "OI, slepý, e l e m e n t y!"
-Discord: "Winter wrap up..." Rainbowlaugh


Takže hodnotenie:
"MBite, what does the scouter say about your rating?"
"IT´S OVER 9000!”
"DO YOU KNOW THAT THIS JOKE IS OLD AND YOU SHOULD FEEL ASHAMED!"
"Yes... I think I will go to my corner and cry..."


6/5
Badass seal of approval by MBite
Second place of MBites top ten episodes


*začne sa uhýbať spŕške kameňov* Oh, shi...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)