Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
Konečne nové pony. V sobotu som mal taký sviatočný pocit... mal som nutkanie obliecť sa do obleku. Rainbowlaugh

Discord je ultimate troll. Celú dobu vedel, čo sa deje, ale nič nepovedal. A keďže tie rastliny boli jeho mágia, tak predpokladám, že ich mohol kedykoľvek zastaviť. Ale nič neurobil, a nakoniec dosiahol svoje: už proti nemu nemôžu použiť elementy harmónie. Hoci myslím, že keď už strom harmónie dezintegroval Discordove rastlinky, tak by kľudne mohli elementy znova vybrať. Ako povedala Celestia, strom má dostatok mágie aj bez nich.

A vôbec prečo tie rastliny ešte existovali? Keď bol Discord porazený, tak všetky jeho kúzla sa zrušili; niečo umožnilo tým rastlinám pretrvať. Alebo nepretrvali a Discord ich nanovo zasadil teraz...

Z toho, čo povedala Celestia o Lune a Summer Sun Celebration sa zdá, že toto bola prvá Summer Sun oslava odkedy sa vrátila Luna. Teda v Equestrii prebehol od začiatku prvej série len jeden rok? To bol ale dosť čudný rok: najprv upratali zimu, potom bola jeseň, potom Halloween (Nightmare Night), potom vianoce (Heart's Warming Eve). Ale zaujímavé je, že žiadna každoročná udalosť sa nestala viackrát ako raz (aspoň pokiaľ si spomínam)... okrem Summer Sun Celebration.

Na scény vyhnania Nightmare Moon a prvej porážky Discorda som čakal od druhej série... dočkal som sa; aj keď to boli iba úryvky, lepšie ako nič. Boli urobené kvalitne, zo scény s Nightmare Moon som mal filmový pocit. Som šťastný, že bola ukázaná Celestiina ľútosť nad tým, čo musela spraviť sestre. Medzi fanúšikmi sa o tom hovorilo ale explicitne v seriáli to myslím ešte nebolo.
Vône kvarkov sú izospin, projekcia izospinu, podivnosť, pôvab, krása a pravda.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Fahu - 25.11.2013, 14:35
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)