Anketa: Jaký element harmonie reprezentuješ?:)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Kouzlo
12.46%
38 12.46%
Štědrost
5.57%
17 5.57%
Radost
19.34%
59 19.34%
Upřímnost
12.79%
39 12.79%
Věrnost
33.77%
103 33.77%
Laskavost
16.07%
49 16.07%
Celkem 305 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaký element harmonie reprezentujete?
Hmm... u mňa je to tak nerozhodne medzi -Čestnosť, láskavosť, vernosť a kúzlo (z každého rožku trošku).
Kúzlo -Bola by som hlavne v tom zmysle, že som úplne iná ako ostatní a mám v sebe zmiešaniny viacerých elementov (ale to má asi každý)Pinkiehappy Ale inak musím podotknúť, že priateľstvo pre mňa veľa znamená, ibaže ja žiadnych priateľov v realite nemám, takže to "kúzlo" som nemala česť otestovať. Fluttercry Ale cítim sa trochu na ten element.
Čestnosť -Čestná som vždy okrem chvíľ, keď nechcem niekomu pravdou ublížiť. Ale keď ide o bežné veci, čestnosť všeobecnú, alebo pretvárky, tak na tie naozaj niesom a klamať mi robí problémy.
Smiech -to rozhodne nie. Rainbowlaugh Kto so mnou trávi čas, dostane depresie, ako mám ja.
Štedrosť -niesom moc štedrá, i keď mám veľkú chuť stále niečo darovať tým, ktorých mám rada a urobiť im radosť, ale proste mám problém s tým, čo by som darovala a svojich milovaných vecí niesom schopná sa vzdať, takže štedrá rozhodne niesom.
Láskavosť - Niesom vždy milá a láskavá, lebo som väčšinou podráždená a mám sklon zvyšovať hlas i pre drobnosti. Nedokážem však nikomu a ničomu zámerne ublížiť a mám so všetkými a všetkým súcit. Som i extrémne citlivá a veľmi často plačem.
Vernosť -Nikdy sa nedokážem vykašľať (ukončiť priateľstvo) s niekým, kto pre mňa aspoň raz niečo urobil (i v prípade, že ma sklame, či zradí). Zato povahovo som presný opak Rainbow Dash. Rainbowlaugh Ale zas na druhej strane niesom vždy nápomocná pre kohokoľvek (ani pre priateľov, ak sa v danej veci nevyznám, alebo ak je ktokoľvek napadnutý niekým, som príliš zbabelá, aby som ho zachránila, takže ani úplne verná niesom).
No nerátajúc element, z Mane six som povahovo takmer úplne ako Fluttershy (hanblivá, strašne bojazlivá a deprimovaná, citlivá, súcitná, samotárska a mám rada zvieratá).
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - od .Keira. - 27.04.2013, 19:24
RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - od .Keira. - 02.05.2013, 13:35
RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - od Orion - 27.04.2013, 19:53
RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - od Pogady - 13.05.2013, 23:26
RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - od Mr.LaLike - 23.08.2013, 20:27
RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - od Annabell - 02.12.2013, 20:33
RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - od Ivan - 07.12.2015, 00:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)