12.12.2013, 02:12
Pobavilo a potešilo ma, že Opráski sčeskí historje vyšli v knižnej verzii
(nebudem tu robiť reklamu, pozrite slovenské a české internetové kníhkupectvá)
(nebudem tu robiť reklamu, pozrite slovenské a české internetové kníhkupectvá)
Fórum umiera, zmierte sa s tým.

