Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komiksy pro Pocketbook
#1
Zdravím Bronies,

rád bych se s vámi podělil o věc, na které jsem začal před chvílí pracovat. Předpokládám, že alespoň několik z vás dostalo k Vánocům čtečku knih, případně ji vlastní už nějakou dobu, a zároveň předpokládám, že by se vám, stejně jako mě, líbilo, pokud by jste si na své čtečce mohly přečíst MLP komiksy. Nu tak jsem se rozhodl, že komiks upravím abych si ho na své čtečce mohl přečíst.

Zde je odkaz na třetí komiks z Micro série (RD), který jsem právě dokončil. Přeji příjemné čtení.

Pro správné zobrazení, je třeba schovat ovládací panel čteček PB.

Pod tímto spoilerem, můžete porovnat jednu původní stránku komiksu a mnou upravenou. Pro úpravu používám Photoshop, a včetně rozestavění a zmenšení jednotlivých oken komiksu, občas i zvětšuji bubliny a měním jas a kontrast, pro lepší čitelnost.

Osobně vlastním čtečku knih Pocketbook 624, které se téměř schoduje s 623 a nejpoužívanější 622. A tím pádem je tato ukázka předělaná, nejméně pro tyto Pocketbooky. Pokud vlastníte jinou čtečku, vyzkoušejte a napište, jak se vám zobrazuje, pokud zde najdu více lidí, např.: se čtečkou Kindle, mohu udělat nějaký kompromis, aby byli všichni spokojeni.

Budu rád, pokud zde vyjádříte svůj názor a případně se dozvím, zda bude o takto předělané komiksy zájem.

Na závěr, zde ještě zveřejním svůj screensaver:    
"I have lived my life to the best of my ability."
Ezio Auditore
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Komiksy pro Pocketbook - od Maratonec - 27.12.2013, 16:52
RE: Komiksy pro Pocketbook - od Iluzon - 27.12.2013, 17:57
RE: Komiksy pro Pocketbook - od Maratonec - 27.12.2013, 18:06
RE: Komiksy pro Pocketbook - od Iluzon - 28.12.2013, 09:49
RE: Komiksy pro Pocketbook - od Tobyyy - 28.12.2013, 23:09
RE: Komiksy pro Pocketbook - od Iluzon - 28.12.2013, 23:48
RE: Komiksy pro Pocketbook - od Tobyyy - 29.12.2013, 00:05
RE: Komiksy pro Pocketbook - od Iluzon - 29.12.2013, 00:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)