Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan
#87
Asi se budu muset koukat dřív, protože mé myšlenky teď po dokoukání budou vypadat jako střípky posbírané různě po tématu Rainbowlaugh

Skvělý slice-of-life nádech jaký známe z počátků seriálu. Za mně velice povedené.
Doktor! A další Doktor! Flutterryay
Spousta nových background ponies, spousta nových možností, jak se fandom vyřádí. Sice i včetně shipů, ale co naděláme.

Meta RD ("Ponies just bursting into song at radnom places at the drop of a hat?") - Znamená to, že si poníci ani neuvědomují, že zpívají? Nějaká forma ovládání mysli? Pinkiegasp Nebo je to jen naindukované na vedení, přes které k nám vede obraz a zvuk z jejich pocitů? Rainbowlaugh

Rarity a balení na cesty je trochu podivné... Otevře kufr, vylevituje lístky... Ale jinak je kufr prázdný? To čeká, že se bude vracet s kopami suvenýrů, nebo se vážně balí stylem jedna věc do jednoho kufru?
Ano, je mi jasné, jak je to zamýšleno, ale přesto si tu poznámku neodpustím Twilightsmile

A nakonec - už mě s tím předběhl jaroslav hned nade mnou - "perception filter". Jestli proto, že ji štvala pozornost, nebo protože má být něco jako "princess in training"... kdoví.

Jinak, je sice zajímavé vidět různé technologie, ale pak tu máme chování. To si ještě musím promyslet, zatím se mi na toto téma skládají neforemné díly, které musím v hlavě poslepovat.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - od Pexxa - 28.12.2013, 13:51
RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - od Quint-t-W - 05.01.2014, 10:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)