Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan
Taky se přidám k nadšenejm ohlasům. Tuhle epizodu Rarity potřebovala jako sůl. A najednou už není nejmíň oblíbeným poníkem z mane6. Ještě by takovou epizodu potřeboval Spike, teda chtěl sem říct hadr na vytírání podlahy. Naprosto přesně to vystihnul pidi:
(04.01.2014, 21:58)pidi Napsal(a): Musel jsem si jí pustit 2x abych se tak nějak srovnal s dějem...

...ale moc bych se nedivil kdyby tenhle díl pomohl Rarity v očích broníků stejně tak jako Friend in Deep pomohl Pinkie. Myslím že jsme poprvé viděli element generosity v každodenním fungování, stejně jako jako tenkrát pravý význam elementu laughter...

Některé souvislosti nemusí být na první pohled patrné. Trošku se bojím že dějová linie byla příliš složitá a zbrklá pro malé děti. Nicméně ten díl je významný a jsem za zprostředkování této lekce opravdu rád, protože ukazuje věc která podle mého skromného názoru chybí i mnohým z nás tady na fóru.
A sice že stojí za to být k lidem milý a obětovat část svého jmění, svého času a své práce (díky Darme) abyste mohli žít život, kterému věříte, ač se to může zdát ekonomicky nesmyslné.

Protože když budete tvrdohlaví, ono se vám to vrátí! Věřte mi Raritystarry
Epizoda mi připadala mnohem delší než byla. Odehrálo se v ní tolik věcí a nic nepůsobilo ani trochu uspěchaně.

+ příběh, písničky, Coco Pommel, Manehatten, zpracování poučení na závěr...
- Ty moderní věcičky posouvaj Canterlot a Ponyville někam do pravěku. Do epizody se to hodí, do MLP universa už ne. Prostě další z mnoha maličkostí, který v kontextu seriálu nedávaj moc smysl.
- Spike
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - od Pexxa - 28.12.2013, 13:51
RE: Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - od Xeelee - 06.01.2014, 05:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)