04.02.2014, 00:20
Ahoj, těším se :--)
Beru Kaufland-boby-igelitku :--D
Beru Kaufland-boby-igelitku :--D
í-há!Všichni ti malí pegasové,
se zvednou výš, k nebi výš...
Všichni ti malí pegasové,
se zvednou, uvidíš...
|
VI. Plzeňský bobovací sraz
|
|
|