Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies
#33
Mé sepsané poznámky po prvním shlédnutí:

Quiet cheer. Začátek Sonic rainboom naruby. Rainbowlaugh
New headcannon: Equestria je tzv. "portal hub". Každou chvíli se objeví nová nebo aktivuje pseudostálá "díra" někam na jiné světy. Jediný úplně stálý je Tartarus, další "portal hub", pouze s nepříjemnými potvůrakmi a stíny, a Kerberos je univerzální strážce, který tyto negativní radikály drží uvnitř.
Is Rarity trying to outshine Celestia?
A přilétají horse fli- pony flies breezies. Odpočet než se dočkáme i seaponies: 20, 19, 18...
Co chudák Spike scénáristům kdy udělal? Nechal jim shořet výplatní pásky?
Člověk se až diví, že breezies dávno nevyhynuly. Vánek tak akorát, klid tak akorát, žádné protivětry... Tomu se říká spolupráce!
Co to je za řeč? Skoro jako kdyby to bylo nějak pozpátku. Potřebuju pořádné repráky... A verzi, se kterou si můžu pohrát.
Někdo mluví a zní to jako irský přízvuk! Jak příhodné, možná až klišé, že se toho dočkám od "fairy-like" tvora. Ale stejně, tajné přání se mi splnilo. Twilightsmile
Sea breeze byl on? Mno, u nich určovat pohlaví je o poznání náročnější. (A ano, když odletí, Fluttershy říká "he". Jestlipak to není dokonce tak, že to byli všichni "oni"...? Rainbowderp)

DOKTOR! S ROSE! TA NARÁŽKA! Tak to mě dostalo! Mimo naše zraky se vážně děje něco velikého. Flutterryay

Twilight ex machina. Ale OK. S rychlostí, jakou se knížkami prožírá, se ani nedivím, že zná každé obskurní kouzlo, bez ohledu na to, jak směšné.
Ten konec... Griffin Dash. To bude záplava fanficů a obrázků. Be afraid. Be very afraid.

Zase máme trochu posunutý děj s klíči, ale jinak taková příjemná oddechovka.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies - od Quint-t-W - 02.03.2014, 09:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)