Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 21: Testing, Testing, 1, 2, 3
#50
Klasický zhruba real-time proud myšlenek.
Takhle ničit knihu! To je moc hned takhle po ránu! A na začátku dílu! Twilightangry2

Výrazy na začátku jsou úžasné! A dashie ještě o trochu lepší. Rainbowkiss

To vypadá jako příležitost, na kterou Twilight čekala celý život... Jak jinak si vysvětlit už připravenou tabuli a lavici? Twilightblush
(Jo, já vím, možných jiných vysvětlení je spousta, Nezatracujte mi už tak podprůměrně humorný žblept.)

Zářivý zvýrazňovač. Mno, možná je jednou z jeho složek fosfor? Pinkiecrazy

Co to... Trojstránka... What. Applejackconfused
I smell fanarts. And mabye shippings.

Je se mnou něco špatně, když me nezajímá, jak se Rainbow pohupuje, a chci slyšet celou přednášku Twilight?

General Firefly. To jméno zní povědomě.

(To the eye) ... Přesně tak. Navíc, když oči zabírají snad půlku plochy na tváři.

No, to je ale otočka o pí. Jako o 180°. Ale v radiánech.
Nějaké dějiny znát určitě musí. Statisticky to ale vypadá, že méně než 33%, takže stejně nic moc.

Agnelestia and Opaluna. I smell more fanarts.

Promiň, Pinkie Pie, ale... do not want. Jeden ze stylů, který mně téměř odpuzuje. Hned vedle d&b a dubstepu. Unsuresweetie

Výrazy pokračují. Jeden pohled řekne tisíc slov, že, Rarity?

Pokrok nezastavíš. Motala se Cherry Berry kolem Pinkie (candycopter v S1) nebo naopak?

A tady máme myšlenku, že správný pegas zřejmě pro správný let potřebuje umět hodně dělit pozornost a všímat si detailů.
Hm. No, stejě se už pár měsíců ukazuju jako poník savlozubý, ne létající.

Dost pracná metoda učení. Ta se asi do škol nedostane.
Trochu mi nesedí kompletní pamatovák, ale je to Rainbow Dash. Co já vím, jak její mozek funguje?

Dostali jsme zase díl, který se mi líbil velmi hodně. Z této série určitě mezi nejlepšími 5.
Spolupráce, podpora rozdílných osobností a přirozenosti a mnoho, co už zmínili lidé přede mnou.

Dala by se najít i zde spousta nesrovnalostí a chyb, ale nebudu je suše vypichovat. Raději se pokusím přijít na to, jak je zabalit do vtípku.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 21: Testing, Testing, 1, 2, 3 - od Quint-t-W - 06.04.2014, 08:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: