24.04.2014, 06:48
Hehe, děkuji, ale ja nekreslím zas tak dobře
pořád mam hodně co zlepšovat, například stínování, kterému se vyhýbam jak čert kříži 

pořád mam hodně co zlepšovat, například stínování, kterému se vyhýbam jak čert kříži 

Move along, nothing to see here.
My OCs: http://bronies.cz/Vlakno-Blue-Star-a-pratele
My "art": http://bronies.cz/Vlakno-Cmaranice
My OCs: http://bronies.cz/Vlakno-Blue-Star-a-pratele
My "art": http://bronies.cz/Vlakno-Cmaranice

