Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria - Doprava aneb Logistics are crazy
#5
Legendary Transports, f. s. ohlasuje voľné miesta na trase Bratislava >> Praha >> Bratislava

Cestu zabezpečí osobný automobil Peugeot 206 malého vzrastu v 5 dverovej verzii s klimatizáciou. Technicky možných 5 pasažierov vrátane šoféra.

- Účasť na LARPe je dotiaľ otázna, nakoľko mám v pláne meniť zamestnávateľa a tým by sa rušila moja zajednaná dovolenka po dobu celého augusta. Nakoľko táto možnosť je pravdepodobná tak budú platiť nižšie uvedené informácie a v prípade zmeny k lepšiemu to už budem konzultovať s vybranými cestujúcimi. Po 1.7.2014 budem vedieť definitívny dátum odjazdu.

Plánovaný odjazd z Bratislavy:
- Piatok 28. Augusta po obede

Plánovaný odjazd z Prahy
- Pondelok 1. Septembra (štátny sviatok) ráno

Ideálne by bolo ak by cestujúci so mnou zdieľali ubytovanie viac info tu http://bronies.cz/Vlakno-Czequestria-Sle...#pid410131. Ideálne ak dotyčný so mnou absolvuje obe cesty čím sa cesta všetkým zlacnie. Rozvoz autom od ubytovania na Con a späť je započítaná v cene.

Týmto si vyhradzujem právo prednostného výberu cestujúcich bez udania dôvodu.

Predpokladaná cena:
1 + 1/2 nádrže ~90 € + 10 € diaľničná známka (šofér zdieľa náklady s cestujúcimi)
=> ~20 € na jedno sedadlo a batožinu
(Cena sa môže zmeniť na základe toho koľko sa skutočne prejazdí a od cien pohonných hmôt)

Kontaktujte ma prosím cez PM tu na fóre, email: michael9r@gmail.com, tel. č. +421904863509 alebo osobne na Bratislavských akciách
DABASteam


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Czequestria - Doprava aneb Logistics are crazy - od Legeden - 04.06.2014, 12:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)