Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velký Písecký sraz 15. - 17. 8.
#18
Včera jsem si sedl k zápisníku a vytvořil jsem takový určitý "draft" programu. Není to nijak vázané, počítám s tím, že se budeme ještě domlouvat na místě, ale takto jsem to sepsal:

Pátek
Jakmile dorazí všichni, co mají přijet v pátek a odloží si věci, tak se vydáme na ohníček za městem (samozřejmě je podmínkou přízeň počasí...)

Sobota aka Mane Programme
Dopoledne, nebo kolem poledne bychom se mohli projít po městě, prohlédnout si krásné historické centrum, udělat pár fotek, nebo si třeba půjčit šlapadla na Ostrově Rainbowlaugh
Pak bychom si mohli zajít na Lasergame, opět podle nálady
Potom bychom se mohli přesunout někam (asi ideálně do Klubu Pí) na oběd, odkud bychom se následně přesunuli na hlavní odpolední/večerní program do HalaBala Café, kde máme rezervované místo a počítají s námi. A jaký program si vytvoříme tam, je čistě na nás, takže můžeme udělat všechno, od obyčejného sezení, přes karaoke, DDR až třeba po aukci Rainbowlaugh Čistě na nás Twilightsmile

Neděle
Sešrotovaní jedinci ze soboty si do HalaBala přijdou pro šrotovné (paralen a sklenice vody) a pak je program zcela volný a opět dle domluvy Twilightsmile

Přivítám jakékoliv návrhy a nápady, tak se nebojte psát, ptát a navrhovat Pinkiehappy

Edit: Přidaný kontakt na mě do OP


IMPORTANT EDIT: Lasergame je na sobotu rezervována od JEDNÉ hodiny na DVĚ hry Ajsmug
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Velký Písecký sraz 15. - 17. 8. - od Čápa - 11.08.2014, 14:52
RE: Velký Písecký sraz 15. - 17. 8. - od Honzdir - 13.08.2014, 20:37
RE: Velký Písecký sraz 15. - 17. 8. - od Čápa - 15.08.2014, 11:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)