04.11.2014, 10:16
Původně jsem nechtěla mít cosplay na Conaoke, ale diskuze o plyšákovi v životní velikosti nebo fursuitu Libuše mě inspirovala na zábavný cosplay. Budu si tvořit cosplay plyšáka, avšak už jsem narazila na menší problém
.
Nemá někdo ze zkušených cosplayerů tip na lepení výplně do polštářů na látku? Děkuji
. Nemá někdo ze zkušených cosplayerů tip na lepení výplně do polštářů na látku? Děkuji



![[Obrázek: 550.jpg]](http://www.povleceni-luzkoviny.cz/shops/0001/cache/16797/550.jpg)